Phone-2 +38 (032) 244 00 22
Mail-1 info
show menu

Про компанію

Logo-big

«Десятка» — гуртівня будматеріалів і лідер з гуртового продажу будівельно-оздоблювальних матеріалів у Західній Україні

 

ТзОВ «Торгівельна мережа «Десятка» працює на ринку з 2002 р. та являється лідером зі збуту будівельно-оздоблювальних матеріалів у Західній Україні. За роки свого існування ТМ «Десятка» зарекомендувала себе як надійний партнер не лише для будівельних компаній та гуртових магазинів, а і для мереж гіпермаркетів («Нова Лінія», «Практікер» тощо).

ТМ «Десятка» реалізовує продукцію українських та зарубіжних фірм-виробників та є офіційним дистриб’ютором таких компаній як:

 

                Будівельні суміші Ceresit, Thomsit, шпалерні клеї Metylan, побутові клеї та                                    будівельні суміші «Момент»

              гіпсокартонні плити Rigips

               сухі будівельні суміші та гіпсокартонні плити KNAUF (Україна)
               ізоляційні матеріали та системи утеплення URSA
              будівельні суміші та системи утеплення Kreisel
           лакофарбова продукція DUFA (Німеччина)

         комплектуючі для гіпсокартонних систем ПРОФІЛЬ УКРАЇНИ  

             
            
           
   

 

Завдяки широкому асортименту та значним товарним запасам ми можемо забезпечити потреби у будівельних матеріалах усіх наших клієнтів.

Spec-example

Кваліфіковані спеціалісти відділу продажу

Кваліфіковані спеціалісти відділу продажу завжди нададуть консультацію щодо необхідного товару, його складників, властивостей та безпеки. Вони допоможуть Вам у питаннях вибору матеріалів, формуванні асортименту та комплектації об’єкта. Весь товар, що реалізовується у ТМ «Десятка» має відповідні санітарні сертифікати та заключення.