Phone 2+38 (032) 244 00 15
Phone 2+38 (032) 244 00 22
Mail 1info
АЛЬБА, клеюча суміш для гіпсокартону
АЛЬБА,              клеюча суміш для гіпсокартону

Для приклеювання листів гіпсокартону чи попереднього вирівнювання поверхні.

призначення:

Суміш, виготовлена ​​на основі гіпсового в'яжучого з наповнювачами та полімерними модифікаторами, для приклеювання листів гіпсокартону чи для попереднього вирівнювання поверхні.

упаковка:

Паперові мішки 20кг.

Як працювати з будівельною сумішшю:

Підготовка основи:
Поверхню очистити від пилу, залишків олійної та емульсійної фарб. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити універсальною грунтуючою сумішшю "Альба".
Приготування розчину:
Суху суміш з мішка висипати в ємність з водою (орієнтовано 0,34 л води на 1 кг суміші) і ретельно перемішати до утворення однорідної маси. Дати розчину постояти і ще раз ретельно перемішати через 10 хв.
Виконання робіт :
Клейовий розчин наносять за допомогою зубчастого шпателя 8-12мм. На внутрішню поверхню плити, а в разі закріплення на нерівних поверхнях розчин накладають смугою по периметру і кілька грудок | в середній частині плити. Лист з нанесеним клеєм притискають до основи і вирівнюють в горизонтальних і вертикальних площинах за допомогою правила і рівня, залишаючи проміжки 1,0-1,5 см. Покриття готове до подальшої обробки через 2,5 год. Всі роботи з використанням суміші слід проводити при температурі навколишнього середовища +5 - 30 ° С. Час придатності клейового розчину 60-90хв |.
витрата:
Витрати клейового розчину залежать від рівності основи. Середня витрата клейового розчину для закріплення гіпсокартонних плит становить 4-5 кг / кв.м.