Профіль для каркасу - виріб з оцинкованого листа, розкатаного холодним методом, алюмінію або пластику, який використовується для збірки каркасів різноманітних гіпсокартонних конструкцій, а також для формування стиків та переходів.
Такі профілі мають Т-, Г- або П-подібну форму з порожнинами.
Профілі для ГКЛ розрізняємо за формою:
Профілі для ГКЛ використовують при:
На ринку України присутня величезна кількість фірм, що займаються виробництвом профілю для гіпсокартону, зокрема такі відомі як - Кнауф, Regips.
На ринку будівних матеріалів існує безліч різновидів металопрофілю. При виконанні робіт з так званого "сухого будівництва" необхідно читко розуміти який вид профілю використовувати в даному конкретному випадку аби не створити нерівну, нестійку чи надто жорстку поверхню з надмірною вартістю. Для цього необхідно ретельно вивчити інформацію про існуючи види профілів, та їх використання. Або скористатись послугами досвідчених спеціалістів, яким Ви довіряєте.
Профілі для ГПЛ розділяють на таки види:
Маячкові профілі - ПМ, види профілів для гіпсокартону, що використовуються як рівнева напрямна при оштукатурюванні поверхонь. Вони робляться з оцинкованого металу, сталі або пластика, мають високі антикорозійні властивості. Довжина ПМ - 3 метри, їх стандартні перетини - 22 × 6, 23 × 10, а також 62 × 6,6.
Цей елемент практично незамінний в місцях, де потрібне ідеально гладке оштукатурювання ГКЛ.
Арочні профілі для гіпсокартону - гнучкі оцинковані елементи, виготовлені з ПП 60 × 27. Їх сфера - створення криволінійних елементів, арок, колон і так далі. Можуть мати увігнуту форму (з довжиною 3 метри, радіусом вигину 0,5 м) або опуклу (з довжиною 6 метрів, радіусом вигину 1 м).
Замість них не рідко беруть і звичайні ПП, забезпечуючи їх нарізкою, за допомогою ножиць по металу, по всій довжині для полегшення згинання. Однак новачкам краще все-таки починати зі спеціалізованих елементів.
Аби вибрати потрібний Вам профіль і не помилитись, звертайтесь у відділ продажу ТзОВ "Десятка"