Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Профіль UW 75/40/0,6 - 3м оцинкований KNAUF
Профіль UW 75/40/0,6 - 3м оцинкований KNAUF

Профіль UW-75 є направляючою для стійкового профілю CW - 75 при створенні конструкції для зведення міжкімнатних перегородок з гіпсокартону.

Профіль направляючий UW-75 застосовується в якості напрямних для стійкових профілів CW-75 . За допомогою нього роблять перегородки, каркаси дверних прорізів і дверей, фальш стіни.

Галузь застосування:
Профільний елемент є направляючою для профілю CW - 75 при збірці конструкції для зведення міжкімнатних перегородок з гіпсокартону, а так само при монтажі конструкції для створення декоративних елементів у вигляді стійок. Так само використовуються у вигляді перемичок при обшивці поверхні або створенні прорізів.

характеристика:
Профільний елемент виконаний з оцинкованого металу. Для обробки сталі використовується метод холодного прокату. Профіль має основу шириною 75мм і дві бічні полиці шириною 40 мм. В основі знаходяться отвори діаметром 8 мм для здійснення кріплення дюбелями.

Спосіб застосування:
Профіль UW-75використовується в якості направляючого елемента для профілю CW -75. Кріпиться до профілю за допомогою дюбелів. Широка полку дозволяє спростити процес кріплення гіпсокартону.