Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info

Будівельні суміші для кладки

Клей для піноблоків і газоблоків "KLADKA"

Клей для піноблоків і газоблоків "KLADKA"

Детальніше
Суміш для кладки

Суміш для кладки

Детальніше
KLINKIER-MAUERMÖRTEL 130  Суміш для кладки клінкерної цегли

KLINKIER-MAUERMÖRTEL 130 Суміш для кладки клінкерної цегли

Детальніше
PORENBETON-KLEBER 125  Клейова суміш для блоків з коміркового бетону

PORENBETON-KLEBER 125 Клейова суміш для блоків з коміркового бетону

Детальніше
DÄMMÖRTEL 120 - Термоізоляційна суміш для кладки

DÄMMÖRTEL 120 - Термоізоляційна суміш для кладки

Детальніше

Суміші для кладки
Кладочні суміші призначені для скріплення між собою окремих будівельних елементів кладки: цегли, газобетону, піноблоків, черепашнику, каменю. При виборі суміші кладки необхідно звертати увагу на такі властивості матеріалу, як адгезія до основи, водостійкість, морозостійкість, пластичність, екологічність. Якість кладки залежить від використовуваних кладок сумішей, подібно до того, як результат оздоблювальних робіт залежить від використовуваного виду грунтовки. Чим вище показник адгезії до основи, тим краще буде зчеплення і міцніше готова конструкція. Показники морозо- і водостійкості вказують на здатність суміші кладки зберігати свої якості під впливом різних погодних умов. Рівень пластичності вказує на можливість конструкції трохи деформуватися під впливом зовнішніх чинників, не втрачаючи показників міцності.

З появою на ринку будівництва нових матеріалів для укладання стінових конструкцій, наприклад, керамоблоків або різнокольорової облицювальної цегли з'явилися кладочні суміші, що відповідають додатковим вимогам. До цієї категорії відносяться кольорові кладочні суміші, які підбираються в тон до облицювальної цегли; теплоізоляційні кладочні суміші, призначенням яких є підвищення теплоізоляційних властивостей кам'яної або цегляної кладки; клейові тонкошарові суміші, що застосовуються при укладанні блоків з пінобетону, газобетону і газосилікатних блоків.

Гуртівня будівельних матеріалів "Десятка" дає можливість своїм користувачам купити кладочні суміші для виконання внутрішніх і зовнішніх робіт, враховуючи різні типи поверхонь: з клінкерної, силікатної або керамічної цегли, бутового каменю, черепашнику, бетонних і керамзитобетонних блоків. Відвідувачі сайту 10.com.ua мають можливість зв'язатися з менеджером, з метою підтвердження наявності та ціни кладок сумішей, а також уточнення умов їх покупки і доставки, зателефонувавши за телефоном ☎ +38 (032) 244 00 22. Або скориставшись конпкою зворотнього зв'язку "Замовити" і вказавши у формі Ваш номер телефону. Наш менеджер обов'язкоіо перетелефонує до Вас.

У каталозі можна також придбати інші матеріали для будівництва, наприклад, вапно, гіпс, цемент.