Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Суміш для кладки
Суміш для кладки

Призначення:

Суміш призначена для виконання високоякісної кладки зовнішніх і внутрішніх стін усіма видами цегли, а також пінно-і газобетонними блоками та іншими матеріалами. Рекомендується також для вирівнювання різних поверхонь як усередині, так і зовні будинків.

Властивості:

Суміш для виконання кладки виготовлена ​​на основі цементу, мінеральних наповнювачів і модифікованих довавок. Не містить азбесту та інших шкідливих компонентів. Рекомендована товщина шару - 10 мм.
Проста і зручна в роботі.

Підготовка основи:

Поверхня і матеріали для кладки повинні бути очищеними від пилу, жирових плям, залишків фарби чи бітуму, а також від нестійких і сипучих ділянок.

Виконання робіт:

Суху суміш поступово засипати в ємність з водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Залишити на 5 хвилин для "дозрівання" і ще раз перемішати. Готовий розчин наносять на поверхню кладки (з цегли, пінно-або газобетонних блоків) за допомогою ковша або кельми, встановлюють конструктивний елемент, притискають і коригують його положення. Розчинна суміш досягає достатньої міцності протягом доби. При проведенні робіт в суху, жарку і вітряну погоду цеглу та каміння перед укладанням рекомендується поливати водою, що забезпечить нормальні умови для схоплювання розчинної суміші і покращить зчеплення її з цеглою.

Транспортування і зберігання:

Суміш для кладки перевозити і зберігати в щільно закритій тарі (бажано на піддонах), не допускаючи попадання вологи. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення.

Технічні дані:
Розхід води на 1 кг суміші 0,13-0,15 л
Витрата суміші:
на 1 м2 (при товщині шару 10 мм) 15 кг
на 1 м2 цегляної кладки 350 кг
на 1000 штук цегли 850-900 кг
Час придатності розчинної суміші не менше 90 хв
Межа міцності на стиск не менше 5 МПа
Міцність зчеплення з основою не менше 0,2 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура виконання робіт від +5 до +25 ° С
Товщина шва 5-15 мм