Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Клей для піноблоків і газоблоків "KLADKA"
Клей для піноблоків і газоблоків "KLADKA"

ПРИЗНАЧЕННЯ І ВЛАСТИВОСТІ


Клей «KLADKA» використовується для кладки стін з піноблоків, газоблоків, приклеювання плит мінерального утеплювача, кладки кірпічнх стін, а також вирівнювання та шпаклювання різних видів поверхонь. Застосовується для робіт зовні і всередині приміщення.
Суміш виготовлена ​​на основі цементу, наповнювачів і покращуючих добавок. Клей містить спеціальний компонент «перліт», за рахунок чого коефіцієнт теплопровідності клею «KLADKA» нижче, ніж звичайного кладочного розчину. Володіє високою міцністю зчеплення (адгезією). Тонкошарове нанесення розчину виключає можливість промерзання швів і збільшує продуктивність виконання робіт. Простий і зручний в роботі. Екологічно чистий, не містить шкідливих компонентів.

 
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ
Підготовка основи:
Поверхня повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирових плям, залишків фарби чи бітуму. Основи з підвищеним вологопоглинанням рекомендуєтся зволожити або обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «Альба». Перед приклеюванням плит мінерального утеплювача, при необхідності, основу попередньо вирівняти цементно-вапняною штукатуркою «Альба», а при незначних нерівностях - клеєм «KLADKA».

Приготування розчину:
Суху суміш поступово засипати у посудину з чистою водою відповідно до пропорцій 0,2 - 0,22 л води на 1 кг суміші при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хвилин для «дозрівання» і ще раз перемішати.

Застосування розчину:
Приготований розчин рівномірно наносити на поверхню вже встановлених блоків за допомогою зубчастої терки і притиснути наступним блоком. Розмір зубців терки залежить від розмірів блоку. Готовий розчин потрібно використати протягом 2 годин. Рекомендована товщина шару розчину - 3-10мм, в залежності від якості блоку. Блоки можна коригувати протягом 3 - 5 хв. Час висихання залежить від умов навколишнього середовища. Після завершення або зупинки робіт інструменти промити водою. Температура виконання робіт - від +5 ° С до +30 ° С.
 
Заходи безпеки:
Продукт містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому слід використовувати засоби захисту очей і шкіри рук. При попаданні розчину в очі - негайно промити водою і, при необхідності, звернутися до лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ
Клей «KLADKA» зберігати і транспортувати в непошкодженій тарі виробника на піддонах, не допускаючи попадання вологи. Термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення.

УПАКОВКА
Паперовий крафтмішок - 25 кг

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Витрата суміші при товщині шару 1 мм - 1,5 кг / м2
Витрата води - 0,2-0,22 л / кг
Час придатності розчину - не менше 120 хв
Температура виконання робіт - від +5 ° С до +30 ° С
Морозостійкість - не менше 50 циклів
Межа міцності на стиск - не менше 10 МПа
Міцність зчеплення з основою - 0,5 МПа