Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info

Knauf Insulation

Knauf  Акустична перегородка

Knauf Акустична перегородка

Детальніше
Knauf ТЕПЛОплита 037

Knauf ТЕПЛОплита 037

Детальніше
Knauf  ТЕПЛОрулон 040 - 24

Knauf ТЕПЛОрулон 040 - 24

Детальніше

Продукти на основі скляного штапельного волокна мають ряд переваг, завдяки яким скловолоконна теплоізоляція є одним з найбільш використовуваних ізоляційних матеріалів у світі.

переваги скловолокна

  • оптимальний асортимент

Представлений асортимент матеріалів з різними характеристиками дозволяє вибрати схему утеплення, оптимально відповідну умовам експлуатації будівельних конструкцій та бюджету проекту.

Knauf Insulation with ECOSE Technology

Технологічность
Скловолоконна теплоізоляція - матеріали з підвищеною еластичністю, що гарантує щільне прилягання до стін і вузлів будівлі для запобігання утворення повітряних зазорів між конструкціями і теплоізоляцією. Всі ці матеріали вібростійкі, не схильні до усадки і розшарування.

Гідрофобізація
 Knauf Insulation рекомендує використовувати матеріали, виготовлені із застосуванням технології Aquastatik, в конструкціях, що експлуатуються в умовах підвищеної вологості або ризику проникнення вологи. Aquastatik - якісно нова додаткова технологія вологозахисту, реалізована в матеріалах Knauf Insulation.

Паропроникність
Скловолоконна теплоізоляція забезпечує безперешкодне проходження водяної пари через матеріал, зберігаючи оптимальний вологісний режим будівлі і конструкцій.

Мала вага теплоізоляції
Використання легких мінераловатних плит і матів з скловолокна знижує навантаження на несучу конструкцію будівлі. Мала вага теплоізоляції спрощує транспортування і роботу з матеріалом на будівельному майданчику.

Пожежна безпека
Продукція Knauf Insulation повністю відповідає вимогам щодо пожежної безпеки. Це означає, що застосування даних матеріалів не сприяє поширенню вогню і задимлення приміщення в разі пожежі.

Хімічна і біологічна нейтральність
Теплоізоляційні матеріали Knauf Insulation на основі скловолокна не володіють запахом, не схильні до гниття, а також не сприяють зростанню цвілі і бактерій. Матеріали є хімічно нейтральними і не містять шкідливих речовин.

Екологічно безпечна теплоізоляція
Продукція Knauf Insulation виробляється переважно з натуральних матеріалів на високотехнологічному сучасному обладнанні. Застосування інноваційної технології ECOSE® Technology, дозволило позбутися від додавання фенолу і формальдегіду в процесі виробництва. Таким чином, матеріали Knauf Insulation не тільки безпечні для здоров'я, але і є дружніми по відношенню до людини і природному середовищу. Продукція пройшла всі необхідні токсикологічні і радіологічні дослідження. Еко-безпека матеріалів підтверджується українськими висновками санітарно-гігієнічної експертизи.

Додаткові переваги при доставці і зберіганні
Стисливість матеріалів дозволяє ущільнювати їх при упаковці до 6 разів, що дає можливість істотно економити при транспортуванні і складуванні. Теплоізоляція Knauf Insulation на основі скловолокна поставляється на палеті в мультиупаковки, що полегшує процес навантаження-розвантаження, а міцна пакувальна плівка надійно захищає матеріал від впливу факторів зовнішнього середовища.