Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Профіль CW 100/50/0,4 - 3м оцинкований
Профіль CW 100/50/0,4 - 3м оцинкований

Профіль для гіпсокартону CW 100/50 товщиною метала 0,4 мм і довжиною 3 або 4 м призначений для улаштування масивних конструкцій з гіпсокартонних листів (ГКЛ). В якості таких конструкцій найчастіше виступають обшивка поверхонь, так і створення міцних міжкімнатних перегородок, ніш, декоративних і функціональних полиць, інтер'єрних стійок і т.п.

Виготовляється холодним прокатом зі сталі. Оцинковане покриття надає металу більшої довговічності, стійкості до негативних впливів вологи і ін. Виріб міцне, але при цьому легко коротшає ножицями по металу, зручне і просте в монтажі, не потребують заміни багато десятиліть. Має зручні вирізи для монтажу всередині конструкції облицювання або перегородки електричних кабелів проводки і подібних комунікацій.

Профілі для гіпсокартону CW 100 мають основу і дві бічні полиці, С-подібної форми з загнутими краями. Поздовжні канавки на основі полегшують майстрам процес вимірювання і кріплення вироби. Розмір полиць дозволяє навіть домашньому майстру без спеціальних знань і досвіду домогтися в процесі установки ідеально щільного стикування з направляючим профілем без зазорів або деформації. Монтується тільки в парі з UW направляючої відповідної ширини.

Купити профіль для гіпсокартону CW 100, 3 м (0,5 мм) можна в нашому інтернет-магазині, заповнивши спеціальну форму замовлення.