Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Профіль CW 75/50/0,55мм - 4м оцинкований RIGIPS, Польща
Профіль CW 75/50/0,55мм - 4м оцинкований RIGIPS, Польща

Профіль для гіпсокартону CW 75/50 RIGIPS (Польща) товщиною метала 0,55 мм і довжиною 3 або 4 м призначений для улаштування масивних конструкцій з гіпсокартонних листів (ГКЛ). В якості таких конструкцій найчастіше виступають обшивка поверхонь, так і створення міцних міжкімнатних перегородок, ніш, декоративних і функціональних полиць, інтер'єрних стійок і т.п.

Виготовляється холодним прокатом зі сталі. Оцинковане покриття надає металу більшої довговічності, стійкості до негативних впливів вологи і ін. Виріб міцний, але при цьому легко обтитнається ножицями по металу, зручний і простий в монтажі, не потребує заміни тривалий час. Має зручні вирізи для монтажу всередині конструкції облицювання або перегородки електричних кабелів проводки і подібних комунікацій.

Профілі для гіпсокартону CW 75 RIGIPS мають основу і дві бічні полиці, С-подібної форми з загнутими краями. Повздовжні канавки на основі полегшують майстрам процес вимірювання і кріплення виробу. Розмір полиць дозволяє навіть домашньому майстру без спеціальних знань і досвіду домогтися в процесі установки ідеально щільного стикування з направляючим профілем без зазорів або деформації. Монтується тільки в парі з UW направляючою відповідної ширини.

Купити профіль для гіпсокартону CW 75, 4 м  виробництва RIGIPS можна в нашому інтернет-магазині, заповнивши спеціальну форму замовлення або зателефонувавши за номером телефону ☎ +38 (032) 244 00 22.