Phone 2+38 (032) 244 00 15
Phone 2+38 (032) 244 00 22
Mail 1info
АЛЬБА PROFI, клей для плитки та каменю
АЛЬБА PROFI, клей для плитки та каменю

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВЛАСТИВОСТІ
Клей «Profi» призначений для облицювання всіх видів мінеральних недеформованих поверхонь у середині та ззовні будівель усіма типами природних (крім мармуру) та штучних (керамічних, керамогранітних, мозаїчних, бетонних) облицювальних виробів розміром не більше ніж 40х40см, зокрема з водопоглинанням менш ніж 1 %. Клей ефективний для облицювання балконів, терас, цокольних частин будівель. Для влаштування систем «тепла підлога» та «плитка на плитку» необхідно додавати армувальну ґрунтовку «Альба». Суміш виготовлена на основі цементу, наповнювачів та модифікованих добавок. Проста та зручна в роботі. Екологічно чиста, не містить шкідливих компонентів.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ
Підготовка поверхні (згідно ДБН В.2.6‑22‑2001, СНиП 3.04.01‑87): поверхня повинна бути рівною і міцною, очищеною від пилу, вапна, жирів, залишків олійних та емульсійних фарб та інших речовин, що знижують адгезію розчину. Уражені грибками поверхні необхідно механічно видалити на глибину ураження, поґрунтувати антисептичною ґрунтовкою «Альба». Незначні нерівності поверхні вирівняти за допомогою цієї суміші за 24 години до початку облицювальних робіт. Для вирівнювання значних дефектів поверхні використовувати інші суміші «Альба» згідно з інструкцією та відповідно до призначення. Перед початком облицювальних робіт основу рекомендовано обробити ґрунтовкою глибокого проникнення або універсальною ґрунтувальною сумішшю «Альба». Поґрунтовані поверхні перед облицюванням витримати не менш ніж 4 годин.
Приготування розчинової суміші
У посудину з чистою водою поступово додати суміш, механічно перемішуючи низькообертовим міксером до утворення однорідної маси без грудок. Залишити суміш на 5 хвилин і ще раз перемішати. Розчинену суміш можна використовувати протягом 60 хвилин..
Виконання робіт: Плитку попередньо не змочувати у воді!
На підготовлену поверхню нанести тонким шаром розчинову суміш за допомогою лопатки, шпателя або терки, вирівняти зубчатим шпателем (розмір зубців залежить від площі і типу плитки). За один раз наносити таку кількість клею, яку можна використати протягом 20 хв. На нанесену розчинову суміш викласти плитку і притиснути її до оздоблювальної поверхні. Розміщення плитки можна коригувати протягом 15 хв. За нормальних умов розшивку швів можна виконувати через 24 години. Поверхня набуває достатньої міцності через 48 годин..
Рекомендації
Облицювання виконувати, не заповнюючи швів, ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм, для отримання швів однакової ширини використовувати дистанційні хрестики. На основах з деформаційними швами їх потрібно дублювати і в облицюванні, розшиваючи їх спеціальними сумішами..
ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ
У непошкодженій тарі виробника на піддонах за температури не вище ніж +40 °С та вологості повітря не вище ніж 75 %. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
ПАКУВАННЯ
Паперові мішки. Маса нетто — 25 кг.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Зберігати в недоступному для дітей місці. Суміш містить цемент і, взаємодіючи з водою, дає лужну реакцію. Під час роботи слід використовувати засоби для захисту дихання, очей і шкіри рук. У разі потрапляння розчинової суміші в очі — негайно промити чистою водою, за необхідності звернутися до лікаря.
Увага: роботи виконувати за температури поверхні від +5 °С до +30 °С та вологості повітря не вище ніж 75 %. Тару та залишки розчину утилізувати згідно з вимогами ДСанПіН 2.2.7.029.
Гарантії виробника: виробник гарантує відповідність клею «Profi» вказаним технічним характеристикам та не несе відповідальності за використання матеріалу в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією. Інструкція має рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ: за нормальних умов
• витрата води — 0,20–0,22 л/кг;
• час придатності розчину — не менше ніж 60 хв;
• відкритий час — не менше ніж 20 хв;
• час коригування плитки — не менше ніж 15 хв;
• температура експлуатації — від ‑40 °С до +50 °С з додаванням емульсії — до +70 °С
• затирання швів — через 24 годин;
• міцність зчеплення з основою — не менше ніж 0,8 Мпа;