Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Альба, Цемент білий
Альба, Цемент білий

Білий цемент застосовують для створення штучних каменів, цеглин, ліпнини та інших декоративних елементів. Крім того, білий цемент входить, як правило, до складу якісних сухих сумішей для склеювання, застосовується для виготовлення кольорових і білих бетонів, наливних підлог, теразітових поверхонь, а також для створення невеликих архітектурних форм, балконів, сходів. З білого цементу нерідко роблять тротуарні бордюри, сходові сходинки, блоки та багато іншого. Як Ви вже встигли помітити, область застосування білого цементу досить широка, що робить його універсальним у своєму роді будівельним матеріалом. Всім відомо, що основою бетону також є білий цемент. Зазначимо, що практично всі вироби, виконані з білого бетону, мають підвищену міцність і, крім того, фактично не вимагають подальшої обробки. І без подальших робіт поверхня виглядає білою, гладкою і декоративною. Подальша експлуатація показує, що вироби, в основі яких лежить білий цемент, не дають усадки, не обсипаються і навіть піддаються обробці водою для очищення. Як вже говорилося вище, завдяки білому цементу створюються високоякісні клейові суміші та затирання. Від «чистоти» кольору цементу залежать якісні колориметричні характеристики сумішей і бетонів. Щоб отримати суміш потрібної тональності, досить додати барвний пігмент. Завдяки білому цементу створення потрібної колірної гами відбувається швидше, якісніше, при цьому потрібна менша кількість пігменту для фарбування суміші. Сучасною тенденцією в оздобленні інтер'єрів можна назвати гру контрастів, поєднання кольорових гам, імітацію натурального каменю за рахунок додавання мармурової крихти.  

 

Білий цемент є в'язким гідравлічним засобом, який при контакті з водою починає схоплюється і твердне . У процесі твердіння він стає стійким і міцним матеріалом .
Технічні характеристики
Закінчення схоплювання: 125 хв
Перше схоплювання : 100 хв
Втрати при проколюванні : 2,61 %
Нерозчинний осад : 0,12 %
Білизна: Більше 85%

Основні властивості білого цементу :
 
Однорідна структура і висока дисперсійність зерна білого цементу дають можливість отримати міцний цементний камінь високоякісної структури .
 
Це блокує руйнування при частих циклах заморожуванні і розморожуванні , а також при впливі атмосферної вологи , агресивних розчинів мінеральних і органічних сполук.
 
Найвища ступінь подрібнення дає можливість отримати білий цемент з дуже високими характеристиками міцності показниками в першій терміни затвердіння , з величезним запасом міцності на стадії 28 днів.
 
Білий цемент має дуже високу сульфатостійкость .
  
Маючи настільки високі властивості в порівнянні з сірим цементом , білий цемент « CIMSA » має дуже широкий спектр застосування:
- Декоративні та архітектурні роботи з бетоном
- Виробництво клейових розчинів , готових штукатурок , заповнювачів для швів;
- Виробництво деяких елементів меблів для садів і парків ( . Бордюри , балконні прикраси , квітники , колони та ін ) ,
виробі художніх ( різного виду скульптури і т.д.)
- Виробництво матеріалів для підлогових покриттів ( плитка тротуарна , фемка та ін )
- ( . Готові балкони , бетонні блоки , сходинки , облицювання фасадів , декоративні камені для облицювання , і ін) Виробництво елементів для складання
 
Спосіб зберігання:
Зберігання білого цементу слід в цілій фірмовій упаковці в перебігу 12 місяців. Приміщення має бути сухим .
 

Заходи безпеки при використанні білого цементу :

У взаємодії з водою цемент дає лужний розчин , при попадання на шкіру чи в очі негайно промити проточною водою. Необхідно дотримуватися максимально допустиму концентрацію пилу цементу на робочому місці = 5 мг/м3.