Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
АЛББА, Клей CLASSIC
АЛББА, Клей CLASSIC

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВЛАСТИВОСТІ
Клей «CLASSIC» призначений для приклеювання керамічної плитки з водопоглинанням більше 3 % на міцні бетонні, цегляні, цементно‑піщані, цементно‑вапняні та гіпсові горизонтальні та вертикальні поверхні стійкі до деформації. Для внутрішніх робіт. Допускається використання клею «CLASSIC» для виконання цегляної кладки, кладки з піно‑ та газоблоку та вирівнювання поверхні. Суміш виготовлена на основі цементу, наповнювачів та модифікуючих добавок. Простий та зручний у роботі. Екологічно чистий, не містить шкідливих компонентів.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ
Підготовка поверхні (згідно ДБН В.2.6‑22‑2001, СНиП 3.04.01‑87)Поверхня повинна бути рівною і міцною, очищеною від пилу, вапна, жирів, залишків олійних та емульсійних фарб та інших речовин що знижують адгезію розчину. Вражені грибками поверхні необхідно механічно видалити на глибину ураження, прогрунтувати антисептичною грунтівкою «Альба». Незначні нерівності поверхні вирівняти за допомогою даної суміші за 24 години до початку облицювальних робіт. Для вирівнювання великих дефектів поверхні, використовувати інші суміші «Альба» згідно інструкції та відповідно до призначення. Перед початком облицювальних робіт основу рекомендовано обробити за допомогою грунтовки глибокого проникнення, або універсальної грунтуючої суміші «Альба». Прогрунтовані поверхні перед облицюванням витримати не менше 4 годин.
Приготування розчинової суміші: У посудину з чистою водою додати суміш при одночасному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин та ще раз перемішати. Розчинову суміш можна використовувати протягом 60 хвилин.
Виконання робіт: плитку попередньо не змочувати у воді!
На підготовлену поверхню нанести тонким шаром розчинову суміш за допомогою лопатки, шпателя або терки вирівняти зубчатим шпателем або теркою (розмір зубців залежить від площі і типу плитки). За один раз наносити таку кількість клею, яку можна використати протягом 10 хв. На нанесену розчинову суміш викласти плитку і притиснути її до оздоблювальної поверхні. Розміщення плитки можна коригувати протягом 15 хв. За нормальних умов розшивку швів можна виконувати через 24 години. Поверхня набуває достатньої міцності через 48 години
ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ
В непошкодженій тарі виробника на піддонах при температурі повітря не вище +40 °С у сухих приміщеннях з відносною вологістю повітря не вище 75 %. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
ПАКУВАННЯ
Паперові крафт мішки. Маса нетто — 25 кг.
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Зберігати в недоступному для дітей місці. Суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію. При роботі слід використовувати засоби захисту дихання, очей і шкіри рук. При потраплянні розчинової суміші в очі — негайно промити чистою водою, при необхідності звернутися до лікаря.
Увага: роботи виконувати при температурі поверхні від +5 °С до +30°С та вологості повітря не вище 75 %. Тару та залишки розчину утилізувати згідно з вимогами ДСанПіН 2.2.7.029.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ: за нормальних умов
Витрата води — 0,2–0,22 л/кг;
Час придатності розчину — не менше 60 хв;
Відкритий час — не менше 10 хв;
Час коригування плитки — не менше 15 хв;
Затирання швів — після 24 годин;
Міцність зчеплення з основою — не менше 0,5 Мпа;