Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
FLIESS-BODENSPACHTEL 412 Самовирівнююча суміш для підлоги (5-15 мм)
FLIESS-BODENSPACHTEL 412  Самовирівнююча суміш для підлоги (5-15 мм)

Суміш KREISEL 412 Fliess-Bodenspachtel призначена для ручного виконання вирівнюючого шару на бетонних і цементно-піщаних підставах для подальшого укладання підлогових покриттів, таких як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інших полімерних покриттів. Суміш Крайзель 412 Fliess-Bodenspachtel призначена для внутрішніх робіт, може бути застосована для вирівнювання поверхні як нових, так і ремонтованих підлог. Суха суміш KREISEL 412 Fliess-Bodenspachtel мінеральної в'язкої речовини, наповнювачів і модифікуючих добавок. Не містить казеїн. Після змішування з водою утворює однорідну, легко розподіляється масу. При затвердінні практично не дає усадки, характеризується дуже хорошими властивостями міцності. Використовується для досягнення горизонтального рівня підстави, усунення нерівностей і шорсткостей підлог.

Застосування: Суміш KREISEL 412 Fliess-Bodenspachtel призначена для ручного виконання вирівнюючого шару на бетонних і цементно-піщаних підставах для подальшого укладання підлогових покриттів, таких як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інших полімерних покриттів. Суміш KREISEL 412 Fliess-Bodenspachtel призначена для внутрішніх робіт, може бути застосована для вирівнювання поверхні як нових, так і ремонтованих підлог. Склад: портландцемент, глиноземистий цемент, гидратная вапно, мінеральні наповнювачі, полімерні зв'язуючі.

Насипна щільність: близько 1,3 г / см³.
Міцність на стиск через 28 діб: ≥ 15 МПа.
Межа міцності при вигині через 28 діб: ≥ 7 МПа.
Класифікація по EN 13813: 2003: Додати CT-C25-F7.
Грунтуючі засоби: HAFTGRUND 300, TIEFGRUND LMF 301 в залежності від типу підстави.
Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C.
Пропорції змішування з водою: 5,0 - 5,5 літрів води на мішок сухої суміші.
Час придатності до застосування після змішування з водою: близько 30 хвилин (при температурі 20C і відносній вологості повітря близько 60%)
Товщина шару: від 3 до 15 мм.
Можливість ходіння: після ок. 5 годин (при температурі навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%)
Можливість укладання наступних шарів: Приблизно через 7 діб. після нанесення (при температурі + 20 ° C).
Витрата: близько 1,5 кг / м² на 1 мм товщини шару розчину.