Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
ХАФТ-ЕМУЛЬСІЯ (концентрат) широкого застосування. Глибокопроникна, зміцнююча, адгезивна
ХАФТ-ЕМУЛЬСІЯ (концентрат) широкого застосування. Глибокопроникна, зміцнююча, адгезивна

Пакування 

5 кг - 60 відер на палеті

Knauf Haftemulsion - це лугостійка модифікована полімерна дисперсія, що володіє міцним зчепленням з більшістю звичайних основ.
Галузь застосування
1. Грунтовка для сильно всмоктуючих поверхонь перед нанесенням шпаклівки (штукатурки).
2. Додатковий засіб для облаштування знепиленихі зносостійких наливних підлог на основі цементу.
3. Засіб, що підвищує якість шпаклювальних і вирівнюючих мас (збільшує зчеплення, зносостійкість, тривалу стійкість на підлогах з підігрівом).
4. Засіб, що покращує якість наливних підлог, і захисний засіб для поверхонь наливних підлог на основі цементу.
5. Допоміжний засіб для виготовлення ремонтних розчинів для бетону.
6. Засіб, що покращує якість затирок і наливних підлог на основі цементу.
7. Грунтовка при шпаклюванні наливних підлог.
8. Грунтовка для не всмоктуючих основ, а також для змішаних основ, наприклад: поверхні наливних підлог з міцно утримуваними залишками клею.
властивості емульсії
• Добре поєднується з будівельними матеріалами на основі лугу (цемент, вапно і т.д.).
• Стійка по відношенню до маслу і бензину.
• Стійка по відношенню до розведених лужних і кислотних розчинів (стійка до омилення).
• Добре наноситься навіть в нерозбавленому стані.
• Не викликає корозії будівельної та арматурної сталі
Порядок роботи
1. Кнауф Хафт Емульсія зменшує поглинаючу здатність поверхні основи, одночасно вирівнює і покращує зчеплення шпаклівки і основи. Залежно від всмоктуючої здатності основи (наприклад, пористий бетон, силікатна цегла, наливна підлога на основі бетону і т.д.) емульсія розчиняється в наступній пропорції 1 ОЧ емульсії: 25 ОЧ води і в такому розведеному вигляді наноситься на поверхню. Перед нанесенням шпаклівки грунтовка повинна висохнути.
2. Кнауф Хафт Емульсія сприяє збільшенню опірності наливних підлог по відношенню до води, олієї, бензину, розведених розчинів лугу і кислоти. При нормальній товщині наливних підлог на основі бетону емульсія додається в воду для замішування будівельного розчину в такій пропорції 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води. При незначній товщині, частка Кнауф Хафт Емульсії повинна бути збільшена в наступній пропорції: 1: 3.
3. Для поліпшення якості шпаклівок і вирівнюючих мас, Кнауф Хафт Емульсія додається в воду для замішування будівельних розчинів, наприклад, Кнауф Дюнн Естріх 315 в такій пропорції 1 ОЧ емульсії: 5_10 ОЧ води.
4. Кнауф Хафт Емульсія зміцнює поверхні наливних підлог. Одночасно поліпшується стійкість по відношенню до води, олії, розведених розчинів лугу і кислоти. Для запобігання тривалого висихання Кнауф Хафт Емульсія розводиться водою в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 10 ОЧ води.
Цей розчин наносять, розбризкуючи або розгортаючи по підлозі. Для припинення пилоутворення на старих пильних підлогах Кнауф Хафт Емульсія розчиняється в такій пропорції: 1ОЧ емульсії: 10 ОЧ води, перемішавши добре щіткою; в залежності від всмоктуючої здатності основи необхідно зробити повторне нанесення в наступній пропорції: 1ОЧ емульсії: 8 ОЧ води.
5.Емульсія поліпшує зчеплення до старого і нового бетону і забезпечує затвердіння ремонтних розчинів без утворення тріщин. Основу необхідно ретельно очистити, нанести ґрунтовку на основі Кнауф Хафт Емульсії в такій пропорції з водою _ 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води. У такій же пропорції розчинена Кнауф Хафт_емульсія використовується для замішування ремонтних розчинів.
6. Додавання емульсії забезпечує міцну, без утворення усадочних тріщин поверхню затирок і наливних підлог. Кнауф Хафт Емульсія розчиняється з водою в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води. При поєднаних (комбінованих) підлогах пропорція розведення залежить від товщини наливної підлоги і приблизно така: 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води (як в пункті 2). Для вказаних областей застосування необхідна грунтовка основи сумішшю в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 5_10 ОЧ води.
При укладанні наливних підлог на великих площах необхідно працювати по смугах, при цьому наявні температурні (деформаційні) шви або компенсаційні зазори служать в якості розмітки.
7. При шпаклюванні наливних підлог для поліпшення міцності зчеплення до бетону і для того, щоб перешкодити утворенню повітряних бульбашок з основи необхідно прогрунтувати поверхню наливної підлоги Кнауф Хафт_емульсііей в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії 5 10 ОЧ води. Уникати утворення калюж, основа повинна самостійно увібрати ґрунтовку.
8. На товстих, мінеральних основах, таких як настил з плит або мозаїчна підлога, до нанесення шпаклювальних мас, або укладання облицювальних плиток на тонкий шар мастики застосовується Кнауф Хафт Емульсія в наступній пропорції 1 ОЧ емульсії: 2 ОЧ води. ОЧ = об'ємна частина.