Phone 2+38 (068) 49 7 49 49
Mail 1info
Універсальна грунтуюча суміш
Універсальна грунтуюча суміш

Суміш для підготовки та зміцнення основ під фарби, шпаклівки, штукатурки, клеї та наливні підлоги.

призначення:

Універсальна грунтуюча суміш застосовується для обробки всіх пористих і сильнопоглинаючих вологу поверхонь бетонних, цементних, гіпсових поверхонь, цегляної кладки, під фарби, шпаклівки, клеї та наливні підлоги. Емульсія має високу поглинаючу здатність, завдяки чому глибоко просочується навіть у дуже старі і сухі основи, зміцнюючи їх. Емульсія підвищує липкість клею для керамічних плиток, служить грунтом під самовирівнюючі підлоги, запобігає утворенню пухирів і занадто швидку віддачу води в основу. Сприяє підвищенню адгезії матеріалу до основи, рівномірності поглинання та зміцненню.
Пропускає водяні пари, не омилюється. Підвищує прилипання розчинів до поверхні, підвищує її еластичність і стійкість до механічних пошкоджень. Регулює процес поглинання води основою. Штукатурка, накладена по загрунтованій поверхні, висихає рівномірніше. Плівка емульсії, після висихання, стає прозорою. Емульсія не горюча, придатна для робіт в непровітрюваних приміщеннях. Може застосовуватися як всередині, так і зовні будинків.
Загрунтована поверхня стійка в межах температур від -20 ° С до + 80 ° С.

упаковка:

Каністри на 3л, 5л, 10л.

Як працювати з будівельною сумішшю:

Підготовка основи:
Основа під емульсію повинна бути досить міцною, сухою, чистою від пилу, бруду, залишків фарби та жирових плям.
Виконання робіт :
Нерозведену емульсію наносити одноразово, валіком або пензлем, тонким рівномірним шаром. Сильнопоглинаючі поверхні доцільно обробити ще раз, в поперечному напрямку. Наступні роботи на поверхні належить проводити не раніше, ніж за 24 години після нанесення емульсії. Температура основи - від + 5 ° С до + 25 ° С.
Витрата: 0,08 - 0,25 л суміші на 1м.кв. поверхні