Phone-2 +38 (032) 244 00 22
Mail-1 info
show menu

10.25.2013

Knauf - оптимізація будівельного процесу

Компанія Knauf є найбільшим виробником гіпсових сухих сумішей та гіпсокартонних систем в Європі. Комплектні системи Knauf для "сухого" внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень визнані інноваційними і користуються попитом у будівельників в усьому світі...

Knauf  - це інтернаціональна інноваційно-виробнича компанія. Її виробничі потужності знаходяться в тому числі і в Україні. Компанія Knauf розробила і пропонує на ринку комплексні рішення для багатьох будівельних робіт за допомогою комплектних систем - тепла стіна (система зовнішнього уиеплення), система облицювання, та підвісні стелі. Knauf виробляє гіпсокартонні листи, сухі будівельні суміші, штукатурні машини PFT, і тепло- і енергозберігаючі ізоляційні матеріали, підвісні стелі.

Філософією КНАУФ є постійні інновації. Технічна оптимізація і раціоналізація конкретних виробів і цілих систем, а також удосконалення виробничого процесу - це принципи, яким компанія залишається вірною протягом багатьох років.

Компанія "Десятка" є офіційним дилером Knauf в Західній Україні. Ми пропонуємо широкий вибір продукції фірми Knauf зі складу у Львові з доставкою по Україні. Для будівельних компаній та гуртових клієнтів забеспечуємо індивідуальний підхід і гнучкі системи знижок. З питань замовлення та поставок просимо звертатись у відділ продаж компанії "Десятка"

 

Читатачам також сподобались:

Системи скріпленої теплоізоляції KREISEL

Turbo

Компанія Kreisel розробила спеціальні комплексні системи скріпленої теплоізоляції TURBO, коли ззовні будівля утеплюється суцільним шаром піно полістирольних (TURBO-S) або мінераловатних (TURBO-W) теплоізоляційних плит, а потім для надання завершеного вигляду вкривається фінішними оздоблювальними матеріалами та декоративними штукатурками, яких у Kreisel є велика кількість.

Фарби в інтер’єрі

%d1%84%d0%b0%d1%80%d0%b1%d0%b8

Ще кілька років тому думка про те, що під час ремонту доведеться фарбувати вікна, стіни, підлоги або радіатори опалення призводила до розпачу. Адже всім відомо, що таке неприємні та шкідливі випаровування та запахи фарб. Та й палітра фарб була не найкращою. Але ніщо не стоїть на місці, в тому числі і виробництво фарб.